فايده بردن ایران میلیون آمریکا اخبار اقتصادی و بازرگانی

فايده بردن: ایران میلیون آمریکا اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل هشدار مقامات آمریکایی نسبت به خلافت تازه داعش در اینترنت

سناتورها و مقامات امنیت ملی آمریکا هشدار دادند که فروپاشی خلافت خودخوانده داعش توانایی این گروه تروریستی جهت الهام‌بخش بودن حملات به اهداف غربی از طریق اینترنت

هشدار مقامات آمریکایی نسبت به خلافت تازه داعش در اینترنت

هشدار مقامات آمریکایی نسبت به خلافت تازه داعش در فضای مجازی

عبارات مهم : آمریکا

سناتورها و مقامات امنیت ملی آمریکا هشدار دادند که فروپاشی خلافت خودخوانده داعش توانایی این گروه تروریستی جهت الهام بخش بودن حملات به اهداف غربی از طریق اینترنت را از بین نمی برد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز لورا شیائو، مدیر اطلاعات مرکز ملی مقابله با تروریسم آمریکا گفت: گروه ترویستی داعش عملیات های خارجی خود را طی دو سال گذشته طراحی و اجرا کرده و ادعا کرده که از ژانویه امسال میلادی دستکم با ۲۰ حمله علیه منافع غرب ارتباط داشته است.

هشدار مقامات آمریکایی نسبت به خلافت تازه داعش در اینترنت

وی به یکی از کمیته های سنای آمریکا گفت: متاسفانه فروپاشی خلافت داعش و از دست دادن قلمروهایش به معنای کم کردن توانایی این گروه تروریستی در الهام بخش حملات بودن نیست. توانایی داعش جهت ارتباط برقرار کردن با طرفدارانش در سراسر دنیا از طریق ظرفیت رسانه های اجتماعی اش بی سابقه است و به این گروه امکان دسترسی به تعداد وسیعی از افراط گرایان خشونت آمیز داخلی را می دهد.

ائتلاف ضد داعش تحت رهبری آمریکا برآورد کرده که کمتراز سه هزار شبه نظامی متعلق به این گروه تندرو همچنان در عراق و سوریه هستند.

سناتورها و مقامات امنیت ملی آمریکا هشدار دادند که فروپاشی خلافت خودخوانده داعش توانایی این گروه تروریستی جهت الهام‌بخش بودن حملات به اهداف غربی از طریق اینترنت

از سوی دیگر مارک میچل، معاون وزیر دفاع آمریکا در عملیات های خاص گفت: از بین رفتن خلافت فیزیکی داعش به معنای آخر کار این گروه یا دیگر شرکت های تروریستی جهانی نیست. داعش همزمان با از دست دادن قلمروهای خود بیش از پیش به ارتباطات مجازی تکیه کرده است و به الهام بخش بودن حملات به وسیله مردم آسیب پذیر ادامه می دهد.

رون جانسون، مدیر کمیته امور دولتی و امنیت داخلی سنای آمریکا گفت: این خلافت تازه داعش در اینترنت است.

واژه های کلیدی: آمریکا | ارتباط | اینترنت | تروریستی | الهام بخش | مقامات آمریکا | گروه تروریستی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs