فايده بردن ایران میلیون آمریکا اخبار اقتصادی و بازرگانی

فايده بردن: ایران میلیون آمریکا اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باخت به پیکان بافایده بود! ، در صورت شکست الهلال قهرمان آسیا می‌شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شکست برابر پیکان جهت تیمش بافایده بوده هست، گفت: با نظر علی پروین موافقم و در صورت غلبه بر الهلال عربستان، قهرمان آسیا

باخت به پیکان بافایده بود! ، در صورت شکست الهلال قهرمان آسیا می‌شویم

در صورت شکست الهلال قهرمان آسیا می شویم/ باخت به پیکان بافایده بود!

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شکست برابر پیکان جهت تیمش بافایده بوده هست، گفت: با نظر علی پروین موافقم و در صورت غلبه بر الهلال عربستان، قهرمان آسیا خواهیم شد.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس راجع به بازی با پیکان گفت: بعد از مدتها این نخستین شکست خانگی ما بود و اصلا انتظارش را نداشتیم. این شکست به هر حال برایمان بافایده بود چون لیگ ماراتن است و نتیجه های باز هم خواهد بود. به خاطر هواداران متاسفم ولی این امتیاز را یک جا جبران می کنیم.

باخت به پیکان بافایده بود! ، در صورت شکست الهلال قهرمان آسیا می‌شویم

وی افزود: در این مسابقه شکست خوردیم چون آنطور که باید بازی می کردیم یعنی به روش بازی حریف جواب ندادیم. بیش از حد توپهای بلند ارسال کردیم و حرکات انفرادی داشتیم. خیلی کم و کند بازی را عوض می کردیم. بیش از اندازه به پیکان وقت و فضا جهت کار کردن دادیم. طبیعی است این موارد پیش می آید. انتظار است که در خیلی از بازی ها این صحنه ها ایجاد شود. ما ۵ امتیاز برابر حریفانی از دست دادیم که نباید این اتفاق رخ می دهد.

سرمربی پرسپولیس راجع به اینکه به جز یک مسابقه پرسپولیس در سایر مسابقاتی که عقب افتاده، پیروز نبوده هست، گفت: منظورتان کدام مسابقه های است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شکست برابر پیکان جهت تیمش بافایده بوده هست، گفت: با نظر علی پروین موافقم و در صورت غلبه بر الهلال عربستان، قهرمان آسیا

بعد از توضیح خبرنگاران، برانکو ادامه داد: باید اعتراف کنم از این عنوان بی خبرم و آنرا دنبال نکرده ام. فقط می دانم خیلی از نتایجی که عقب بوده ایم را برگردانده ایم. اصلا به این عنوان فکر نکرده ام. فقط به این فکر کرده ام که تیمم را آماده کنم. چیزی که در بازی با پیکان کم داشتیم آرامش و صبوری بود.

وی راجع به اینکه بازیکنانش بعد از عقب افتادن از حریف هیجانی و احساسی می شوند، تصریح کرد: بله این یکی از پرسشها ماست. متاسفانه هیجان و انگیزه صرف در بین خیلی از بازیکنان ایرانی هست. آنها می خواهند عجولانه نتیجه را برگردانند به جای آنکه صبور باشند و نتیجه را برگردانند. هیجان صرف جوابگو نیست. باید در کل ۴۵ دقیقه صبور باشیم و تمرکز داشته باشیم. نمی توانیم انتظار داشته باشیم در یک نیمه ۱۰ وقت گل داشته باشیم. از ۴ موقعیتی هم که به دست آوردیم استفاده نکردیم.

سرمربی پرسپولیس راجع به بازی با الهلال عربستان تصریح کرد: بازی های لیگ بعد یا قبل از بازی های لیگ قهرمانان آسیا بحران زا می شود. در تمام دنیا این اتفاق رخ می دهد. در کنفرانس خبری هم به این عنوان اشاره کردم که این بازی می تواند جهت ما یک بازی هشداردهنده باشد . نه اینکه بازیکنان شل بازی کنند. خاصیت این مسابقه های این هست. بدترین مسابقه های آن مسابقاتی است که از قبل تصور کنید برنده هستید. همه فکر می کردند ما برنده ایم در حالی که می دانستم اینطور هست.

باخت به پیکان بافایده بود! ، در صورت شکست الهلال قهرمان آسیا می‌شویم

وی راجع به اینکه علی پروین گفته بود پرسپولیس در صورت شکست الهلال قهرمان آسیا خواهد شد، گفت: از پروین تقدیر می کنم و با او موافقم. اگر یادتان باشد هنگامی که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان بودیم، در آستانه بازی با الهلال گفتم این تیم به نیمه نهایی می رسد. طبیعی است این بازی ما با آنها جالب توجه خواهد بود. باید افتخار داشته باشیم که در این مرحله هستیم و از این مسابقه لذت ببریم.

وی در خصوص احتمال رسیدن بیرانوند وحسینی به بازی الهلال گفت: جهت بازی با سپاهان سیدجلال را نداریم و او تمرینات اختصاصی را دنبال می کند. امیدواریم حسینی جهت بازی با الهلال آماده شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شکست برابر پیکان جهت تیمش بافایده بوده هست، گفت: با نظر علی پروین موافقم و در صورت غلبه بر الهلال عربستان، قهرمان آسیا

سرمربی پرسپولیس راجع به غیبت کمال کامیابی نیا و محمد انصاری در بازی با الهلال گفت: عدم حضور انصاری و کمال جهت ما فقدان است ولی سیدجلال آماده می شود و این بخش را پوشش می دهیم. ربیع خواه هم جای کمال را می گیرد.

برانکو راجع به احتمال بازی کردن احمد نوراللهی هم گفت: اگر تا آن موقع برسد که تقویت می شویم.

باخت به پیکان بافایده بود! ، در صورت شکست الهلال قهرمان آسیا می‌شویم

وی در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که آیا با نمایش بازیکنانش در بازی برابر پیکان قبول دارد بین بازیکنان نیمکت نشین از جمله سیامک نعمتی و بشار رسن و نفرات مهم پرسپولیس فاصله وجود دارد؟ تصریح کرد: تیمی که برابر پیکان بازی کرد، اصلا جای توجیه ندارد. همه آنها بازیکنان پرسپولیس بودند و نشان دادند می توانند در پرسپولیس بازی کنند. حالا مسئله تفاوت می کند که دیروز یکسری موارد با هم جور در نیامد. بشار ۵ یا ۶ تمرین با ما بوده هست. بشار و سیامک بازیکنان جوانی هستند که به آنها اعتماد و اعتقاد داریم ولی این بازیکنان نیاز به وقت دارند تا خواسته های ما را بگیرند، بپذیرند و بعد راه بیافتند.

برانکو راجع به اولتیماتوم دادن به بعضی مربیان در فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: نظر خوبی راجع به اولتیماتوم ها ندارم. نمی شود یک مربی بعد از دو هفته با دو نتیجه مربی خوبی باشد و بعد مربی بدی شود! هر لحظه راحت ترین کار تعویض سرمربی هست.

وی در آخر در پاسخ به این سئوال که آیا صحبت راجع به تعیین محل میزبانی جهت بازی برگشت با الهلال عربستان تمرکزش را به هم نمی زند؟ تاکید کرد: نه چون بازی برگشت ما یک ماه دیگر هست. فعلا محل برگزاری بازی برگشت لیگ قهرمانان را در عمان اعلام کرده اند ولی کلوب در تلاش است آنرا به دوبی انتقال دهد آن هم به خاطر هواداران. شما دیدید که در ابوظبی چقدر هوادار آمده بود.

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | مسابقه | بازیکنان | پرسپولیس | سرمربی تیم | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs